Vi hører gjerne fra deg

Kontaktpersoner - alle selskapene

Geir Mardahl
Daglig leder alle Mardahl-selskaper

Mob:     917 11 111
Kontor: 72 48 89 00
 

geir@mardahl.no

Jørund Nordbø
Avdelingsleder Maskin

Mob:     901 67 794
Kontor: 72 48 89 00

nordboe@mardahl.no

Inge Mardahl
HMS-leder i selskapene

Mob:     414 11 414
Kontor: 72 48 89 00
 

inge@mardahl.no

Knut Erik Johansen
Leder Mardahl Verksted

Mob:     975 11 290
Kontor: 468 28 122
Fax:      72 48 89 17
knut@mardahl.no

Siri K. Langeng
Administrasjonsleder

Mob:     982 20 077
Kontor: 72 48 89 00
Fax:      72 48 89 10
siri@mardahl.no

Trond Mardahl
Formann

Mob:     917 11 222
Kontor: 72 48 89 00
 

trond@mardahl.no

Annett Bäck
Befrakter Eilertsen Transport

Mobil: 911 63 622
Tlf: 72 47 11 12
Fax: 72 48 89 10

annett@mardahl.no

Ragnar Øyum
Avdelingsleder Gjenvinning

Mob:  913 10 696
Kontor: 72 48 89 00

ragnar.oyum@mardahl.no

Daniel Hansen
Formann

Mob:     982 20 076
Kontor: 72 48 89 00
 

daniel@mardahl.no

Kirsti W. Skirstad
Kontormedarbeider

Kontor: 72 48 89 08

kirsti@mardahl.no

Øystein Fossmo
Teknisk Leder Verksted

Mob:     975 27 603
Kontor: 468 28 122
Fax:      72 48 89 17
fossmo@mardahl.no

Tomm Sætereng
Kundemottaker/butikk

Mob:     409 21 690
Kontor: 72 48 89 00
 

tomm.saetereng@mardahl.no

Tor Dalen
Verneombud/Tillitsmann

Mob: 982 20 072

tor@mardahl.no

Tor Ivar Viggen
Delelager/Kundemottak

Mob: 990 45 947
Kontor: 468 28 122

viggen@mardahl.no

Jan Arve Nygård
Anlegg

Mobil: 982 20 074

e-post: anlegg@mardahl.no

Christian Olsen
Avd. leder Lakk

Mobil: 406 05 850
Kontor: 468 28 122

epost: olsen@mardahl.no

 

Helge Forsberg
Arbeidsleder Rør/offshore

Mob: 957 48 695

Atle Ekli
Arbeidsleder Maskin

Mob: 918 49 049

atle@mardahl.no

Kåre Arentz
Arbeidsleder Maskin

Mob.: 481 20 458

Ola Folvik
Arbeidsleder Maskin

Mob: 982 20 071

ola@mardahl.no

Har du et oppdrag, stort eller lite, send oss en epost, ring oss på 917 11 111 eller stikk innom en tur.

Mardahl Eiendom as er morselskap for selskapene Mardahl Verksted AS, Mardahl Maskin AS og Eilertsen Transport AS

Mardahl©2019