Vi hører gjerne fra deg

Kontaktpersoner - alle selskapene

Geir Mardahl
Daglig leder alle Mardahl-selskaper

Mob: 917 11 111
geir@mardahl.no

Jørund Nordbø
Avdelingsleder Maskin

Mob: 901 67 794
nordboe@mardahl.no

Trond Mardahl
Prosjektleder
Inge Mardahl
HMS-leder i selskapene

Mob: 414 11 414
inge@mardahl.no

Knut Erik Johansen
Leder Mardahl Verksted

Mob: 975 11 290
Kontor: 468 28 122
knut@mardahl.no

Siri K. Langeng
Administrasjonsleder

Mob: 982 20 077
Kontor: 72 48 89 00
siri@mardahl.no

Annett Bäck
Befrakter Eilertsen Transport

Mobil: 911 63 622
Kontor: 72 47 11 12
annett@mardahl.no

Ragnar Øyum
Avdelingsleder Gjenvinning

Mob:  913 10 696
ragnar.oyum@mardahl.no

Daniel Hansen
Formann

Mob: 982 20 076
daniel@mardahl.no

Kirsti W. Skirstad
Kontormedarbeider

Kontor: 72 47 11 11
kirsti@mardahl.no

Tomm Sætereng
Kundemottaker/butikk

Mob: 409 21 690
Kontor: 468 28 122
tomm.saetereng@mardahl.no

Tor Dalen
Verneombud/Tillitsmann

Mob: 982 20 072
tor@mardahl.no

Tor Ivar Viggen
Delelager/Kundemottak

Mob: 990 45 947
Kontor: 468 28 122
viggen@mardahl.no

Siw Tone Kildal
Delelager lærling
Jan Arve Nygård
Anlegg

Mobil: 982 20 074
anlegg@mardahl.no

Christian Olsen
Avd. leder Lakk

Mobil: 406 05 850
Kontor: 468 28 122
olsen@mardahl.no

 

Helge Forsberg
Arbeidsleder Rør/offshore

Mob: 957 48 695

Atle Ekli
Arbeidsleder Maskin

Mob: 918 49 049
atle@mardahl.no

Kåre Arentz
Arbeidsleder Maskin

Mob.: 481 20 458

Ola Folvik
Arbeidsleder Maskin

Mob: 982 20 071
ola@mardahl.no

Har du et oppdrag, stort eller lite, send oss en epost, ring oss på 917 11 111 eller stikk innom en tur.

Mardahl Eiendom as er morselskap for selskapene Mardahl Verksted AS og Mardahl Maskin AS

Mardahl©2020